Wykańczanie wnętrz

m2jelec_logo

Niektórzy z Was mówią, że to najprzyjemniejszy moment pracy nad domem, inni chcą mieć go jak najszybciej za sobą. Niezależnie jednak od tego, do której grupy się zaliczacie, pomożemy Wam tak wykończyć wnętrze, żeby opuszczanie go było wyłącznie ostatecznością.

Opowiedz nam o swoim pomyśle na Twoją przestrzeń. Jeśli masz – pokaż projekt, jeśli nie – stworzymy go wspólnie. Podczas gdy Ty skupiać się będziesz na wizualizowaniu przyszłych losów Twojego mieszkania, domu czy wnętrza, my zajmiemy się jego odpowiednim przygotowaniem.

Wykańczanie domów i mieszkań

Wykończenie domu czy mieszkania pod klucz to jeden z ważniejszych obszarów naszej działalności. Dla klientów z Krakowa i okolic aranżujemy przestrzeń zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Realizujemy między innymi:

  • nakładanie betonu architektonicznego;
  • montaż ścianek gipsowych, tworzenie sufitów podwieszanych;
  • malowanie ścian, nakładanie tapet, układanie płytek.
m2jelec_wnetrze_restauracji

Dobrze robi to Kraków - wykończenie mieszkań i domów pod klucz

Rosnąca liczba mieszkań w Krakowie sprawia, że pojawia się też coraz więcej firm remontowo-wykończeniowych. Przed ich wyborem warto jednak zwrócić uwagę na doświadczenie i wiedzę fachowców. Współpracownicy M2.jelec to fachowcy, których zapraszamy również do naszych domów – jesteśmy pewni ich usług i cieszmy się, że to właśnie oni dokonują drobnych remontów czy instalacji.

Wykańczając mieszkanie w Krakowie, warto więc sprawdzić historię firmy, kompetencje pracowników oraz zrealizowane projekty.

 

m2jelec_wnetrze_restauracji

Wykończenie wnętrz...

… użyteczności publicznej i biznesowych w Krakowie.

Dobrze wykończone wnętrza użyteczności publicznej oraz biznesowe sprawiają, że chętniej się do nich wraca. Nie ma w tym zdaniu nic odkrywczego, prawda? Jednak “dobre wykończenie” to efekt nie tylko interesującego projektu, ale przede wszystkim jego realizacji. Nasza firma podejmuje się kompleksowego wykończenia wnętrz krakowskich biur, urzędów, lokali gastronomicznych i handlowych. Możesz nam zaufać:

  • jesteśmy rzetelną firmą, podpisujemy umowę, przygotowujemy harmonogram działań, wszystko szczegółowo ustalamy i monitorujemy postępy;
  • sprawnie współpracujemy z architektami wnętrz, potrafimy czytać plany, śledzimy trendy na rynku wnętrzarskim;
  • jesteśmy w stałym kontakcie ze zleceniodawcami, dotrzymujemy terminów i zapisów ujętych w umowie.

Cena wykończenia domu pod klucz

Wiemy, że wykończenie domu pod klucz to koszt, który pochłania sporą część budżetu. Dotyczy to również mieszkań, budynków biznesowych czy handlowo-usługowych. W przygotowywaniu kosztorysu łączymy więc usługi na poziomie profesjonalistów z cenami, które pozwolą na godziwe wypłaty dla pracowników, ale jednocześnie oszczędzą Wasze kieszenie. Czy to możliwe? Tak:

  • zatrudniając specjalistów, oszczędzamy czas, który poświęca się na realizację zadania - fachowcy wykonują je szybciej;
  • współpracując z doświadczonymi pracownikami, mamy pewność, że nie zdarzą się usterki;
  • dobre wynagrodzenie motywuje do rzetelnej pracy, a takiej oczekujemy od naszych podwykonawców.

Wykończenia domu lub mieszkania w Krakowie? Zrobimy to razem z Tobą!

Szukasz inspiracji? Zapraszamy na naszego bloga!

Malowanie, układanie płytek, tapetowanie... Kraków będzie piękny!

Choć to jeden z ostatnich etapów prac wykończeniowych, to właśnie na nim może dojść do najbardziej widocznych pomyłek. Nierównomiernie naniesiona farba (malowanie i tapetowanie ścian krakowskich kamienic nie jest najprostszym zadaniem), krzywo ułożone płytki lub źle wyprofilowane podłogi potrafią zepsuć nawet najlepiej zaprojektowane wnętrze.

Znamy charakterystyczne dla każdego etapu zagrożenia, wiemy jak ich unikać. Nasze usługi malarskie i monterskie świadczymy tak, by “trzeba to powtórzyć” było wyłącznie zapowiedzią dalszej współpracy.