Remonty

m2jelec_logo

Remont mieszkania w Krakowie

Lubimy zmiany i mocno wierzymy w to, że przynoszą wiele dobrego. Remont to dla nas otwieranie etapów, które porządkują i pokazują nową perspektywę.

Jesteśmy firmą z miasta królów – historie są dla nas ważne! Wykonując remonty w Krakowie (i nie tylko), staramy się by ich efekt łączył w sobie przeszłość z teraźniejszością – wszystkie dobre momenty, których doświadczyliście w Waszych domach płynnie przenosimy do nowych, wymarzonych wnętrz. 

Krakowskie remonty - wiemy, jak się za nie zabrać!

Słynie z gwarnych poranków, gołębi na balkonach i bogatej architektury – Kraków. To właśnie mieszkania w krakowskich kamienicach bardzo często przekazujecie nam do remontu. Wiemy, jak je przeprowadzać:

  • lubimy rozmowę -  prace remontowe za każdym razem poprzedzamy szczegółową rozmową, słuchamy Waszych pomysłów, podpowiadamy, co zrobić, by były jeszcze lepsze - Wasze inspiracje łączymy z naszym doświadczeniem;
  • dbamy o dobre relacje - chcemy, by remont był dla Was i dla Waszych sąsiadów oczekiwaniem na nowe, nie uciążliwym czasem - szanujemy ciszę nocną, dbamy o porządek i wysoką kulturę osobistą;
  • wiemy, jak ważny jest czas - dlatego umówione prace realizujemy solidnie i terminowo. Chcemy, by po zakończeniu remontu jedynym, czym będziecie musieli się przejmować będzie to, jak dzielić się radością z nowego mieszkania. 

Naszą pracą dbamy o to, by jej efekty pokazywały, że firmy remontowe z Krakowa to solidna inwestycja w tworzenie nowych historii Waszych mieszkań.

m2jelec_wnetrze_restauracji
m2jelec_wnetrze_restauracji

Remont łazienki

Wiemy, że Waszą obawą często bywają remonty łazienek. Zastanawiacie się, czy będą uciążliwe, czy zmiana armatury, wanny, prysznica nie spowoduje zalania sąsiadów, martwicie się, co zrobić ze skutymi płytkami. Doskonale rozumiemy Wasze niepokoje, jesteśmy jednak po to, by nigdy się one nie zrealizowały:

  • znamy specyfikę krakowskich kamienic i mieszkań oraz budynków użyteczności publicznej - potrafimy tak dopasować i przeprowadzić działania, by przebiegały w odpowiedniej kolejności, bez usterek i niespodziewanych problemów;
  • zatrudniamy pracowników specjalizujących się w danej dziedzinie. Instalacją wodno-kanalizacyjną w Krakowie zajmie się hydraulik, z którym współpracujemy od lat, oświetleniem - elektryk z doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami.
  • korzystamy ze sprzętu, który pozwala na szybkie i sprawne przeprowadzenie remontu łazienki, nie uznajemy prowizorycznych rozwiązań. 

Usługi remontowe
Kraków przyjazny mieszkańcom

Chcemy, by proces pisania nowej historii starego wnętrza nie dezorganizował Waszego życia i był bezstresowy. W ciągu wielu lat działalności na rynku poznaliśmy wiele rodzin, instytucji, firm. Wiemy więc, czego szukacie u ekipy remontowej: profesjonalizmu, dotrzymywania terminów i ceny proporcjonalnej do jakości. Zaproście nas do siebie, a pokażemy Wam, że krakowskie remonty mogą być przyjemnością.