Instalacje elektryczne

m2jelec_logo

Instalacje elektryczne w krakowskich domach, mieszkaniach i firmach

Solidna realizacja zlecenia jest dla nas podstawą. W montażu instalacji elektrycznej wykorzystujemy produkty, których jakości jesteśmy pewni. Nie narażamy Was na dodatkowe koszty związane z usterkami czy pożar wynikający ze zwarcia przewodów. 

W naszej pracy na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo. Chcemy by wnętrza, które wykańczamy, były dla Was przestrzenią, w której nic Wam nie zagrozi. Zakładając instalacje elektryczne, budujemy ją z produktów sprawdzonych przez nas marek. Nie godzimy się na kompromisy, ponieważ wiemy, że to między innymi od jakości kabli, włączników, gniazdek zależy Wasze bezpieczeństwo.

Mamy wiedzę i doświadczenie, by pomóc Wam w wyborze dobrych materiałów w cenach dostosowanych do przewidzianego na remont budżetu.

Instalacje elektryczne -zaczynamy od planu

Dobrze przeprowadzony montaż instalacji elektrycznej wymaga odpowiedniego przygotowania: stworzenia planu przebiegu przewodów, rozmieszczenia gniazdek, włączników, urządzeń pomiarowych. Jeśli więc:

  • macie gotowy projekt instalacji elektrycznej - odpowiednio go odczytamy, a całość zainstalujemy zgodnie z wytycznymi architekta;
  • nie macie projektu instalacji elektrycznej, chcecie przeprowadzić remont i przenieść kilka gniazdek - stworzymy go dla Was i podpowiemy, jakie rozwiązania będą bezpieczne i funkcjonalne. 
m2jelec_wnetrze_restauracji

Rodzaje instalacji elektrycznej - lubimy konkrety

W pracy nad prowadzeniem instalacji elektrycznej lubimy konkrety. Zatrudniamy specjalistów, którym ufamy i wiemy, że mają niezbędną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Ważne jest dla nas bezpieczeństwo – posługujemy się atestowanymi narzędziami, przestrzegamy wszystkich norm BHP, nasi pracownicy stale przechodzą kolejne szkolenia. Wiemy, co robić, by instalacje elektryczne dla klientów w Krakowie i okolicach spełniały najwyższe standardy:

  • specjalizujemy się w prowadzeniu instalacji oświetleniowej i siłowej;
  • montujemy instalacje dla fabryk oraz domów prywatnych, mieszkań czy instytucji;
  • dysponujemy sprzętem do założenia instalacji podtynkowej, natynkowej oraz wprowadzonej w tynk czy listwy.
m2jelec_wnetrze_restauracji

Montujemy tak, jak zrobilibyśmy to w naszych domach

W pracach remontowych staramy się ograniczać kucie ścian do minimum i wykorzystywać najlepsze z możliwych rozwiązań – optymalizujemy czas, koszty i działania. Nasi elektrycy podpowiedzą Wam między innymi:

 

 • w jaki sposób rozmieścić oświetlenie, by spełniało funkcję zarówno użytkową, jak i estetyczną;
 • na co zwrócić uwagę podczas wyboru lamp zewnętrznych;
 • na jaki rodzaj instalacji się zdecydować, by ograniczyć rachunki za prąd.

Chcemy, by w Waszych domach, firmach i mieszkaniach nigdy nie brakowało energii.
Dobra instalacja jest podstawą jej odpowiedniego przesyłu.

Jesteśmy w stanie wesprzeć Was w realizacji działań niecodziennych: oświetlenie domu świątecznymi lampkami? Podświetlenie wybranych elementów architektonicznych? Montaż neonu reklamowego? Nasi elektrycy pomogą Wam w założeniu tego typu instalacji elektrycznej.